تفکر مثبت یعنی …

میدانید برای داشتن یک زندگی زیبا باید چه کاری انجام دهید؟ میخواهید با کمک قانون جذب به آرزوها و اهدافتان دست پیدا کنید؟ آیا از گام های مهمی که باید در این مسیر انجام دهید باخبرید؟ میدانید یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که تفکری مثبت نسبت به همه چیز داشته باشید؟ میدانید تفکر مثبت به چه معنی است؟ چرا باید همیشه مثبت نگر باشیم و در دل هر چیزی، زیبایی های آن را ببینیم؟

اگر از تاثیر بسیار قدرتمند تفکر مثبت اطلاع داشته باشید میدانید تنها راهی است که به شما کمک میکند در بهترین مسیر برای رسیدن به زیباترین زندگی که در انتظارش هستید قدم بردارید و البته بسیاری از مشکلات و سختی های راه را از پیش پای شما برمیدارد و گام های شما را محکم تر و با ثبات تر میکند.

تفکر مثبت تاثیرات مختلفی بر روی شما و زندگیتان میگذارد که همه آنها بسیار ارزشمند هستند و شما میتوانید خیلی خوب آنها را در زندگیتان مشاهده کنید.

بهتر شدن روابط، ارتقا سطح کیفی زندگی، بهبود شرایط مالی، ارتقا و بازدهی بهتر شغلی، افزایش خلاقیت، محکمتر شدن بنیان خانواده  و هزاران چیز دیگری که ممکن است شما طالب خیلی از آنها باشید همه آنها با کمک تفکر مثبت بدست می آیند.

من یک قانون بلاتغییر در زندگیم دارم که سعی میکنم همیشه و در هر شرایطی به آن عمل کنم. قانون این است:

در هر اتفاقی میتوان نکات مثبتی پیدا کرد که شما به جای تمرکز روی اتفاقات بد، جنبه های مثبت آن را ببینید تا خیلی زود خودتان را از بند تفکرات منفی، ناراحتی ها و هزار و یک اثر منفی که ممکن است شما را تحت تاثیر قرار داده و تنش منفی در شما ایجاد کند خلاص شوید.

شاید بگویید امکان ندارد در هر اتفاقی بتوان جنبه مثبتی پیدا کرد، ولی من به شما اطمینان میدهم که میشود. شما اگر جلو من یک لیوان خالی بگذارید و بگویید این که یک قطره هم آب ندارد من به شما میگویم ولی لیوان پر از هواست!

میگویید یک تصادف شدید داشته اید که زندگی شما را حسابی تحت الشعاع خودش قرار داده و اینکه شما هیچ چیز مثبتی در آن سانحه نمی بینید، من میگویم شاید در آن تصادف شما نکات ایمنی را رعایت نکرده باشید و همان باعث شدت جراحت شده است، شما الان میفهمید که توجه به نکات ایمنی چقدر مهم و حیاتی است، شاید ماشینی که با آن تصادف کرده اید حواسش حسابی جمع رانندگی بوده و به موقع ترمز کرده وگرنه معلوم نبود شما چه اوضاعی داشتید!

 

در هر شرایطی سعی کنید خوبی هایش را ببینید، باید آنها را جستجو کنید، باید یاد بگیرید آنقدر به خوبی ها نگاه کنید تاکائنات خوبی های بیشتری را به زندگی شما بفرستد، تا باعث شوید خوبی های بیشتری در جهان خلق شود تا همه بیشتر و بیشتر از زیبایی ها لذت ببرند. زندگی شما سرشار از خوبی هاست و همه چیز درون پوسته ای از شادی و آرامش قرار گرفته است، آن پوسته را ببینید، اتفاقات خوب را پیدا کنید و بخاطر آن اتفاق سپاسگزار شوید. شادی ها زمانی اتفاق می افتند که شما بیشتر و بیشتر آنها را ببینید. باید تفکرتان را به سمت خوبی و زیبایی و مثبت اندیش بودن حرکت دهید تا قدرت قانون جذب برایتان هزاران برابر شود، تا آرزوهایتان به زیباترین شکل ممکن در زندگیتان پدیدار شوند و باعث شوند شادی های هر لحظه شما هزاران برابر شود.

قانون جذب برای آدم هایی که مدام به دنبال بدبختی و ناراحتی هستند و تمام اتفاقات بد و تلخ جهان را رصد میکنند دقیقا در همین مسیر عمل میکند، برایشان تلخی و درد بیشتری خلق میکند تا آنها با چیزی سرگرم باشند که بیشتر میبینند و توجه میکنند. آنها خودشان تیشه به ریشه شان میزنند و اصلا متوجه این موضوع نیستند که هر اتفاقی که برایشان رخ میدهد را خودشان به زندگیشان هدایت کرده اند.

اما اگر از شنیدن صدای زیبای یک پرنده در اول صبح لذت ببرید، برای هوای خوب، خوردن یک صبحانه کامل، نرمش صبحگاهی و همه چیزهایی که میتواند انرژی و تفکر مثبت برای شما ایجاد کند لذت ببرید و سپاسگزار باشید آن وقت است که زندگیتان متحول میشود و شما می بینید همه چیز مطابق میل شما پیش میرود، زندگیتان رویایی میشود، انگار کائنات تمام حواسش به زندگی شماست و منتظر است شما آرزویی بکنید تا در بهترین شرایط آن را برای شما فراهم کند.

زیبا فکر کنید، زیبایی ها را ببینید

شادی ها را به زندگیتان راه دهید و تفکرتان را به سمت دیدن جنبه های مثبت زندگی هدایت کنید

تا معجزات رخ دهند، تا  آرامشی عمیق را در وجودتان احساس کنید و انرژی زندگی ساز وجودتان را در بهترین مسیر هدایت کنید.

زندگیتان زیبا

لبخندتان پایدار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *