زندگی زیبا، زندگی شاد

زندگی پر از اتفاقات خوب و پر از هیجان است. برای دیدنشان کافی ست با دقت به اطرافمان نگاه کنیم. آنقدر چیزهای کوچک و بزرگ در زندگیمان یافت میشود که هر کدامشان میتوانند انرژی فوق العاده بالایی به ما تزریق کنند. زندگی زیباست اگر یاد بگیریم زیبایی هایش را ببینیم

چرا هر روز زندگیمان پر از اتفاقات هیجان انگیز و جالب نباشد؟! چرا عده ای فکر میکنند زندگیشان تکراری شده و هیچ اتفاق خارق العاده ای برایشان نمی افتد؟

تصمیم گرفته ام هر روز که از خواب بیدار میشوم به خودم یادآوری کنم امروز پر از اتفاقات خوب و زیبا و انرژی آفرین است. هر اتفاق مثبت کوچکی هم میتواند من را خوشحال و پر انرژی کند. چرا فکر نکنیم زندگیمان را همین اتفاقات کوچک هر روزه شکل داده اند و همین ها به زندگیمان معنی میدهند.

حتما نباید شرایطی استثنایی باعث دگرگونی کامل زندگیمان شود تا بگوییم روز خوبی داشته ایم یا فکر کنیم آن روز خوش شانس بوده ایم. امروز صبح وقتی پرده اتاق را کنار زدم حسابی ذوق زده شدم چون وسط چله تابستان آسمان حسابی ابری بود که حسی مثل اول بهار منتقل میکرد. کلی خوشحال شدم. به نظر شما دیدن آسمان ابری وسط نیمه تیرماه، آن هم بعد از مدتها گرمای طاقت فرسا زیبا نیست؟ به نظر من که هست و باعث شد اول صبح کلی انرژی بگیرم.

بیایید یاد بگیریم دنبال اتفاقات بزرگ برای شاد بودن نگردیم. کوچک ترین چیزها هم میتوانند شادمان کنند و باید این را یاد بگیریم.

باید یاد بگیریم شادی از درون خود ما سرچشمه میگیرد و به زندگیمان سرازیر میشوند. پس هر زیبایی کوچک و بزرگی از درون خود ما به زندگیمان راه پیدا کرده است.

تغییرات مثبت کوچک میتوانند به اندازه یک تغییر بزرگ مهم در زندگی تاثیرگذار باشند، چون ذهن ما مدام به دنبال جستجوی اتفاقات خوب و هیجان انگیز است و هر موضوع مثبتی را به طرف خودش جذب میکند و باعث میشود ما بیشتر و بیشتر به همین ریزه کاری های زندگی توجه کنیم و از زندگی لذت ببریم.

 

من میخواهم از زندگیم لذت ببرم، بنظرتان چیزی میتواند مانع شود؟ اگر من موانع را نبینم و به جای آنها، همین زیبایی های کوچک روزانه جلو چشمانم برقصند خب مسلم است که زیباترین زندگی را برای خودم خواهم ساخت.

امروز تصمیم دارم حواسم را حسابی جمع کنم و تا آخر شب لیستی از همین اتفاقات زیبا و دوست داشتنی امروز را بنویسم. میخواهم انرژیم را صرف دیدن زیبایی های زندگی و محیط کنم.

زندگی پر از زیبایی است و مدام به ما یادآور میشود که زیبایی ها را ببینیم. وقتی به زیبایی ها توجه کنیم خواه ناخواه زشتی و پلیدی کم رنگ میشود و به مرور از بین میرود. چه ارزشی دارد مدام ذهنم را درگیر ناراحتی ها و اتفاقات بد و زجرآور کنم؟! به نظر من که هیچ سودی ندارد فقط مثل خوره تمام انرژیم را میخورد، همین.

اگر دوست داشتید شما هم امتحان کنید، سعی کنید امروز به تمام ریزه کاری های زندگیتان توجه کنید و هر چیزی که انرژی مثبت به شما میدهد و حال شما را بهتر میکند را یادداشت کنید.

بیایید یاد بگیریم زندگیمان را با انرژی مثبت بسازیم چون جهان هستی بر همین اساس ساخته شده. ما هم میتوانیم خالق زیباترین رخدادهای زندگیمان باشیم اگر خودمان بخواهیم.

زندگیتان سرشار از اتفاقات زیبا و دلنشین

لحظه لحظه زندگیتان پر از شادی و خوشی

 

[instagram-feed]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *