زندگی شیرین است مثل قند

زندگی ورای بایدها و نبایدهایی که هر کداممان به دست و پای خودمان بسته ایم بسیار شیرین تر و جذاب تر خواهد بود.

 

چرا همیشه در گیر و دار فکر کردن به چیزهایی هستیم که حتی اگر هم اتفاق بیفتند به آن شدتی که ما فکر میکنیم نخواهند بود یا حتی اگر هم باشند اثراتش روی ما آنقدرها وحشتناک و غیرقابل تحمل نیست!

 

بارها برای خود من پیش می آمد که یک اتفاق بد یا شرایطی سخت باعث میشد شرایط عادی و روتین زندگیم تغییر کند و بعد از پایان ماجرا و برگشتن به روال عادی، متوجه  میشدم آنقدرها که فکر میکردم شرایط سخت نبود یا قدرت من در کنترل اوضاع بیشتر شده و برای همین آنقدرها که شاید دیگران فکر میکردند اذیت شده ام یا فشار تحمل کرده ام واقعا اتفاق نیفتاده!

متوجه شدم خیلی از اتفاقاتی که تصور میکنیم در واقع دارند دست و پایمان را میبندند، خواه ناخواه انرژی منفی، احساس بد و عدم رضایت، نگرانی و استرس و هزار اثر منفی دیگر را به سمت ما روانه میکنند و همه اینها باعث میشوند انرژی که ما به جهان ساطع میکنیم هر لحظه منفی تر شده و باعث شود باز بیشتر و بیشتر انرژی های منفی به سمت ما حرکت کنند.

راز-قانون-جذب

اما اگر از این تفکرات مسموم و دردناکی که عادت کرده ایم هر روز در ذهن مرور کنیم جدا شویم خواهید دید زندگی چقدر شیرین و دلچشب میشود، آرامش به تمام ابعاد وجودی زندگی میریزد و همه چیز و همه کس باعث شادی و خوشحالی و بالا رفتن انرژی شما میشود.

success

بیایید از بالا به زندگی مان نگاه کنیم، اینطوری دید وسیع تری بدست می آوریم و میتوانیم اتفاقات را بهتر رصد کنیم، آن وقت کنترل بهتری بر اوضاع داریم، تحت این شرایط ذهن ما مدام درگیر اتفاقات تلخ نمیشود، بلکه با یک دید باز میتوانیم افق های تازه را حتی در همان شرایط سخت ببینیم. حتی اگر این هم اتفاق نیفتد باز کمک میکند اوضاع را بهتر تجزیه و تحلیل کنیم و بتوانیم برای مشکلات راه حل های بهتری پیدا کنیم بدون اینکه دچار عذاب، استرس، نگرانی های رنگ و وارنگ و هزار تفکر منفی دیگر شویم.

زندگی زیبا

بیایید یاد بگیریم زندگی هیچ کدام از این اتفاقات پر از درد و عذاب نیست

زندگی شیرین است مثل عسل

زندگی زیباست مثل رودخانه ای که از میان کوه های پر از درخت راه خودش را باز میکند تا به اقیانوس برسد

زندگی مثل صدای آواز پرندگان در سکوت اول صبح زیباست

-downloadfiles-wallpapers-2560_1600-norway_mountain_river_10610 v

سختی ها فقط به ما کمک میکنند راه های بهتری برای رسیدن به عشق و لذت و زیبایی زندگی پیدا کنیم و نگاهمان را وسیع تر کنیم تا حجم بیشتری از این زیبایی ها را ببینیم.

زندگی زیبا

بیایید از همین الان با خودمان تکرار کنیم زندگی زیباست چون زندگی واقعی در وجود ما قرار داده شده نه در دنیای بیرون از ما و در میان انبوه  اتفاقات جور واجور.

بیایید یاد بگیریم از همین لحظه آن طوری که شایسته هست زندگی کنیم، به معنای واقعی شاد باشیم و این شادی و حس زیبای زندگی را درتمام کائنات منتشر کنیم.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *