سرنوشتمان را خودمان بسازیم

4415

سرنوشت چیزی نیست که از قبل نوشته شده باشد و شما بالاجبار بر اساس آن عمل نمایید، سرنوشت شما بدستان خود شما نوشته میشود. هیچ اجباری در رخ دادن چیزی نیست. پس اگر اتفاقی بر خلاف میل تان روی می دهد بپذیرید که هیچ کس به جز خود شما مسئول نیست و شما با توجه به عملکردتان و توانایی تان در تجسم رویدادها همه چیز را ساخته اید.

بسیاری از افراد به این مورد بی توجه هستند که خودشان حاکم بر سرنوشتشان هستند. در نظر آنها، انسان موجودی است که به دنیا آمده تا آنچه را که از قبل برای او مقدر و معین کرده اند به نمایش بگذارد. اما این دیدگاهی غیر منصفانه در مقابل اختیار انسان در زندگی اوست. انسان مختار است تا به زندگی خود جهت دهد و آنچه را که دوست دارد به واقعیت زندگی خود بدل سازد.
اگر شما نیز این عقیده را دارید که جبر در زندگی شما حاکم است و شما در رخ دادن اتفاقات زندگی تان هیچ گونه دخالتی ندارید باید بگویم بهتر است دست از تلاش کردن در زندگی بردارید، زیرا تلاش شما هیچ ثمری در پی نخواهد داشت. وقتی شما قادر نیستید جلو بروز یک مشکل را در زندگی خود بگیرید زیرا به این باور رسیده اید که این مشکل یا ناراحتی بخشی از جبر زندگی شماست، پس تلاش شما برای حذف یا برطرف کردن مشکل بی نتیجه خواهد بود. اگر فکر کنید آنچه در زندگی روی میدهد تنها نصیب شما در زندگی است و شما حاکم بر اتفاقات کوچک و بزرگ زندگی خود نیستید، پس شما نخواهید توانست هیچ گونه تغییری در زندگی خود ایجاد نمایید.

HM-20134017715522802331391351026.0491
اما اگر در اعماق وجودتان نمیتوانید این جبر را بپذیرید و میدانید که میتوانید تغییرات کوچک و بزرگ در زندگیتان ایجاد نموده و حتی سررشته تمام امور را در دست بگیرید به شما تبریک می گویم. شما قادر هستید خود را از یاس دور سازید و بپذیرید که خداوند انسان را آفرید تا با اختیار خود تجربیات مختلفی را در زندگی کسب نماید. باید بپذیرید و این را سرلوحه تمام امور زندگیتان قرار دهید که شما هستید که همه اتفاقات ریز و درشت زندگیتان را ایجاد میکنید. شما با قدرت بالای ذهنتان میتوانید همه چیز را خلق کنید و این خلقت به خواست و اراده شما باز می گردد. پس بیاید از همین الان سرنوشت زندگیتان را در دست بگیرید.

احساس کنید که قدرتی عظیم در وجود شما قرار دارد که شما را قادر می سازد هرآنچیزی را که برایتان مهم است و میخواهید در زندگی به آنها دست یابید را محقق سازید و بدانید

اختیار شما در خلق کردن بزرگ ترین و نیرومندترین توانایی است که در اختیار شما قرار داده شده و شما با بهره گیری از این توانایی و با استفاده از نیروی عظیم ذهنتان میتوانید جبر را به اختیار تبدیل کنید.

 

مطالب مرتبط  در جستجوی خوشبختی

ows_143354437272670
هر روز با خودتان تکرار کنید که شما حاکم بر سرنوشتتان هستید و همه چیز در حیطه قدرت و اختیار شما روی می دهد.
هر روز به خودتان گوشزد کنید امروز کارهایی انجام خواهید داد تا شما را به اهدافتان نزدیک تر گرداند.

باید این نیرو را در خود تقویت سازید تا ذهنتان این موضوع با در تمامی ابعاد بپذیرد. آنگاه که با تمام وجود پذیرفتید که میتوانید حاکم بر زندگی خود باشید و با اختیار زندگیتان را به سمتی که مایلید هدایت کنید، آنگاه اتفاقاتی روی خواهد داد تا به شما ثابت کند کائنات نیز با شما هم رای و هم عقیده است و برای رسیدن شما به خواسته ها و آرزوهایتان از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد بود.
بدانید تمام جهان هستی با شماست و شما را نظاره میکند و آن زمان که بخواهید با اختیارتان زندگی خود را از احساس جبر خلاص سازید تمام دنیا به شما کمک خواهد کرد.

از داشتن اختیار لذت ببرید و بدانید بزرگترین دستاورد زندگیتان پذیرش اختیار در زندگی است.

شاد، پیروز و سربلند باشید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *