سکوت ذهن = تجسم خلاق

یوگا

سکوت و آرامش ذهن بهترین راه برای تجسم خلاق آرزوهایتان است.

مطمئنم همه شما دوستان با قانون جذب و تجسم خلاق آرزو آشنایی دارید و احتمالا اکثر شما روش های مختلف تجسم خلاقانه آرزوهایتان را امتحان کرده اید.

اما خیلی از وقت ها نمی توانیم تمرکزی عالی بر روی خواسته یا آرزویمان داشته باشیم تا بتوانیم تجسمی زیبا و واقعی از آرزوهایمان را در ذهنمان خلق کنیم.

مشکل اینجاست که سکوت و آرامش در ذهن ما برقرار نیست.

ذهن ما بطور مدام مشغول بررسی امور مختلف است، از خاطرات قدیمی و کهنه گرفته تا جدیدترین تیتر خبرهای روز و نگرانی ها و دلواپسی های محتمل در آینده، همه و همه بطور مداوم و پشت سر هم از ذهن ما می گذرد و بهمین دلیل ما زمانی که میخواهیم بر روی آرزوهایمان تمرکز داشته باشیم و آنها را خلاقانه در ذهن مجسم کنیم متاسفانه چندان موفق نمی شویم.

همانطور که همه شما دوستان میدانید

تجسم خلاق آرزو در ذهن یکی از مهمترین و کلیدی ترین گام های خلق آرزوهای ماست

creative-imagination-thinking-750x420

زیرا باید ضمیر ناخودآگاه ما این آرزوها را کاملا واقعی احساس کند، بنابراین باید با تجسم آرزوها در ذهن، ضمیر ناخودآگاهیمان را به این باور برسانیم که اینها در زندگی ما وجود دارند.

در مطالب مختلف سایت در مورد اهمیت ضمیر ناخودآگاه در زندگی صحبت شده است و قطعا شما نیز از اهمیت آن مطلع هستید. بنابراین از نقش کلیدی آن در رسیدن به آرزوهایتان نیز باخبرید. اما زمانی که مدام افکار مختلف و رنگارنگ از ذهن ما میگذرد ما نمی توانیم این گام بسیار مهم را بدرستی برداریم و متاسفانه تنها وقت خود را تلف میکنیم و درنهایت چیزی که عاید ما میشود این است که به آرزوهایمان آنطور که میخواهیم نمی رسیم و ناامیدی و ناتوانی در استفاده از قانون جذب و رسیدن به آرزوهایمان نیز باور جدیدی میشود که در ذهن ما نقش می بندد.

اما برای هر مشکلی راه حلی هم وجود دارد. ما میتوانیم ذهنمان را به سمت سکوت و آرامش هدایت کنیم. میتوانیم گام هایی موثر در جهت کم کردن سر و صدای افکار مختلف درون سرمان برداریم تا در این فرصت ایجاد شده زیباترین و ناب ترین تجسم از آرزوهایمان را در ذهن شکل دهیم.

hospital-aleman-silence-small-92172

سکوت ذهن مزایای بسیار زیادی با خود به ارمغان می آورد که یکی از آنها رسیدن سریعتر و با کیفیت بهتر ما به خواسته ها و آرزوهایمان است. پس اگر شما نیز خواهان رسیدن به آرزوهایتان هستید و واقعا از سر و صدای پیوسته افکارتان که هیچ کدام ذره ای نیز مفید نیستند خسته شده اید به شما پیشنهاد میکنم حتما مطالب ارائه شده در این فایل را مطالعه فرمائید.

ایمان دارم سکوت و آرامشی که با انجام تمرینات و گام های ارائه شده در این بخش برای شما حاصل می گردد شما را حیرت زده کرده و باعث خواهد شد شما با سرعتی باور نکردنی به سمت تحقق آرزوهایتان حرکت کنید.

 

[locklink]  061-1  [/locklink]

 

یک دیدگاه در “سکوت ذهن = تجسم خلاق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *