غر زدن ممنوع!

ra4-3817

اینکه از زمین و زمان شکایت داشته باشیم چه فایده ای دارد؟ با شکایت کردن و غر زدن مگر چیزی عوض میشود؟! چرا انرژی ارزشمند و زندگی ساز خود را صرف غر زدن و شکایت کردن میکنیم؟

به عقیده من چیزی که بیشتر از غر زدن و گله کردن برای ما مفید است انرژی مثبت و زنده زندگی است که خودمان خیلی خیلی زیاد از آن را داریم. وجود ما سرشار از انرژی زندگی است که با استفاده آن میتوانیم زیباترین لحظات را برای خودمان بسازیم، حتی وقتی که در شرایط سختی قرار گرفته ایم یا اتفاقات نه چندان دلچسبی برایمان رخ میدهد. در این شرایط اگر یاد بگیریم بجای گله کردن و به قول معروف خالی کردن دلمان، در همان لحظه به نکات مثبتی که در اطرافمان اتفاق می افتد توجه کنیم خیلی سریع شرایط منفی از بین می روند و از همه مهمتر اینکه آن حس  بسیار قوی منفی که سراسر وجود ما را در بر گرفته از بین می رود و به جای آن آرامش جایگزین می گردد. بعلاوه از اثرات منفی که بواسطه گله کردن و غر زدن نیز ایجاد میشود خلاص میشویم.

40787_154

اگر بدانیم وقتی که شروع به غر زدن میکنیم و وجودمان را سرشار از انرژی منفی میکنیم باعث میشویم در آینده ای نزدیک اتفاقات ناراحت کننده بیشتری برایمان رخ دهد دیگر هیچ وقت از زمین و زمان گله و شکایت نخواهیم کرد.

hospital-aleman-silence-small-92172

آیا این خوب نیست که بتوانیم تحت هر شرایطی آرامش خودمان را حفظ کنیم و بجای مسموم کردن تمام سلول های بدنمان با انرژی منفی گله و شکایت، از انرژی مثبت اطرافمان استفاده کنیم؟

ra4-1569

در واقع گله و شکایت و تخلیه بار منفی احساسمان نه تنها سودی برایمان نخواهد داشت بلکه ضررهایی نیز به ما وارد میکند که ما بطور کامل از آنها غافلیم!

اگر میخواهید بدانید چگونه میتوانید بجای تخلیه احساسات منفی تان با غر زدن و گله و شکایت، آنها را با انرژی مثبت وجود خود جایگزین گردانید حتما فایل این بخش را مطالعه فرمائید.

 

[locklink]  061    [/locklink]

5 دیدگاه در “غر زدن ممنوع!

 1. Mehrdad Ansari گفت:

  ممنونم خيلي خوب بود

  1. admin گفت:

   سلام ممنون و متشکر از نظر شما

 2. nafiseh n گفت:

  بسیار عااالی و مفید بود، ولی بنظر من دست و پا زدن در امواج زندگی ممکنه آدم رو غرق کنه ولی همراه شدن با امواج لذتش رو چندین برابر میکنه تا نظاره گر بودن 😉
  بازم مرسی

  1. zendegieziba گفت:

   سپاسگزارم از نظر ارزشمند شما
   در واقع نظاره گر بودن یعنی همراه شدن با اتفاقات بدون اینکه با اونها درگیر بشیم. اگر اتفاقات رو ببینید و با امواجش دست و پا نزنید یعنی اینکه دارین از اونها هم لذت میبرید و این همون معنای صحبت شماست.

   1. nafiseh n گفت:

    بسیار عاالی 🙂

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *