ناگفته های قانون جذب

آیا شما فکر میکنید همه چیز در مورد قانون جذب گفته شده است؟

145

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که با قانون جذب آشنا هستند و سعی میکنند از این قانون در زندگیشان استفاده کنند حتما متوجه این نکته شده اید که در بعضی شرایط قانون جذب نمی تواند خواسته شما را برآورده سازد یا شاید آرزوی شما با کیفیتی که میخواستید شکل نگرفته است.

تابحال فکر کرده اید چرا قانون جذب در بعضی شرایط بسیار خوب و قوی عمل میکند اما گاهی اوقات نمیتوانید از آن بخوبی استفاده نمایید؟!

مسلما شما همان گام هایی را برمیدارید که همیشه برای استفاده از این قانون ارزشمند انجام داده اید اما نتایج مطلوبی حاصل نمی شود.

فکر میکنید مشکل چیست؟ شاید قانون جذب برای بعضی شرایط خوب عمل نمیکند!!! اما اینطور نیست. قانون جذب همیشه و در همه حال قادر است شما را به اهدافتان برساند، مسئله اینجاست که ما با تمام گوشه و کنار این قانون ارزشمند آشنا نیستیم و از جزئیات آن آگاهی نداریم. قانون جذب مانند تمام قوانین جهان هستی تعریف مشخصی دارد و این تعریف ما را به سمت استفاده درست و حساب شده از این قانون راهنمایی میکند. اما بیاد داشته باشید هر قانونی برای اجرا شدن به تبصره و ضوابط خاص خودش توجه میکند و با توجه به آنها خواسته شما را عملی میسازد.

پس اگر بعضی اوقات موفق نمی شوید از قانون جذب در زندگیتان استفاده کنید یا پاسخی کامل و جامع از آن دریافت نمی کنید، مطمئن باشید مشکل از قانون جذب نیست، بلکه این شما هستید که خواسته تان را با توجه به ضوابط قانون جذب تعریف نکرده اید و چون آرزو و هدف شما مغایر با تعریف مشخص قانون جذب است، پس قانون جذب نمی تواند برای شما در این زمینه همانند گذشته مفید باشد.

خیال-پردازی-کودکان-300x200

بنابراین اگر میخواهید هر لحظه از قانون جذب در زندگیتان به بهترین شکلی استفاده کنید و آرزوهایتان را به سرعت در زندگیتان خلق نمایید، بهتر است با نکات مهم قانون جذب آشنا شوید.

با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز

 

[locklink]  061-1   [/locklink]

یک دیدگاه در “ناگفته های قانون جذب

  1. علی اکبر محمدی مقدم هروی گفت:

    باسلام کانال بسیارخوبی است بامطالب فوق العاده ارزشمند ممنونم ازمدیروهمکاران خوبشون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *