نشانه های کائنات

نشانه ها همیشه وجود دارند، تنها کافی ست بخواهید تا کائنات آنها را به شما نشان دهد

Wallpapersxl-World-Map-Of-The-Middle-Earth-Comp-On-An-Old-Photography

یک مسئله مهم در زندگی که باید آن را بخوبی درک کنیم و از آن استفاده کنیم این است که

کائنات میتواند بخشی ازوجود ما باشد و ما میتوانیم از تمام قدرت و امکاناتش برای خلق هرآنچه میخواهیم استفاده کنیم.

اما کائنات  چگونه میتواند به ما کمک نماید؟
بارها در این مورد صحبت کرده ایم و مسلما درباره این موضوع در کتاب ها و سایت های مختلف مطالبی خوانده اید یا شاید فیلم هایی در اینباره به شما در خلق بهتر آرزوهایتان کمک کرده اند، اما مهم ترین مسئله ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که کائنات در اولین گام خود، نشانه های مختلفی را بر سر راه ما قرار می دهد تا ما را به راهی هدایت کند که میخواهیم.

خیلی از اوقات پیش آمده که مثلا آرزوی داشتن چیزی داشته اید یا مثلا آرزویتان افزایش درآمد ماهیانه تان بوده است و آرزویتان را با روش هایی که آموخته اید تجسم کرده و از دیدنش با تمام وجود لذت برده اید. وقتی شما خواسته تان را به کائنات اعلام میکنید و بطور مستمر آن را در ذهن خود مجسم کرده و با تمام وجود خواهان آن هستید، کائنات انرژی بالای شما را دریافت و در جهت خلق آنچه میخواهید استفاده میکند. اما بیاد داشته باشید قرار نیست مثلا بعد از دو روز که آرزوی خود را مجسم کردید، صبح که از خواب بیدار میشوید کنار تخت یا پشت در اتاقتان یک کیسه پر از پول پیدا کنید!! نه هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد، باید به یاد داشته باشید کائنات آرزوهای شما را در بهترین مسیر محقق خواهد ساخت البته اگر شما دست کائنات را در انتخاب بهترین مسیر باز بگذارید!

ثروتمند شوید

بسیاری از افراد هستند که مثلا میگویند من میخواهم تا ماه آینده 20 میلیون تومان پول نقد در قرعه کشی برنده شوم. یا هنگامی که مشغول تجسم کردن آرزوی خود هستند بطور مداوم و مکرر راه محقق شدن آرزوی خود را از طریق قرعه کشی بانک میبینند، در صورتی که شاید کائنات راه بهتری برای خلق آرزوی شما داشته باشد و این راه بطور خاص برای شما و کیفیت آرزوی شما مناسب نیست. پس به یاد داشته باشید هیچگاه راه خلق آرزویتان را برای کائنات مشخص نکنید! بطور قطع جهان هستی تمامی امکانات را در اختیار دارد و با بهترین گزینه های ممکن، آرزوهای شما را به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد ساخت.

همانطور که در بالا گفته شد، کائنات بهترین مسیر را برای شما خواهد یافت. زمانی که شما در هر لحظه از زندگی شاد باشید و با تجسم آرزوی خود، احساس کنید که واقعا به آن رسیده اید، در این شرایط سطح انرژی فعال و اثر گذار شما بسیار زیاد شده و در جهان هستی پخش می شود و کائنات شروع به ساختن راه های رسیدن شما به آرزویتان میکند.

راه درست و نشانه های کائنات

اولین گام های ساختن راه توسط کائنات خلق نشانه ها هستند که  در هر لحظه و در هر شرایطی به شما نوید رسیدن به آرزویتان را می دهند.

همان مثال افزایش درآمد ماهیانه را در نظر بگیرید. شما در آرزویتان خواسته اید که درآمد ماهیانه تان براحتی به 2برابر افزایش یابد. حال موقع ظهور نشانه ها در زندگی شماست و شما باید با دقت تمام به همه چیز توجه کنید. البته باز باید این نکته را متذکر شوم زمانی که شما از کنترل ذهن خوبی برخوردار باشید و از میزان تشتت ذهنی شما تا حد قابل قبولی کاسته شده باشد، آنگاه حضور شما در این لحظه بسیار بالاتر از دیگر اوقات خواهد بود و این حضور در هر لحظه از زندگی باعث خواهد شد که شما براحتی علائم و نشانه های کائنات را دریافت نمایید.
برگردیم به مثال. شما هیچ راه مشخصی برای کائنات در نظر نگرفته اید و حالا کائنات مشغول نشان دادن نشانه هایی خاص برای شماست تا شما را به هدفتان نزدیک و نزدیک تر کند. بعنوان مثال، اول صبح ورزش میکنید. پارکی نزدیک منزل تان هست که بعضی روزها برای نرمش به آنجا میروید. مشغول نرمش هستید که شخص دیگری نیز با شما همراه میشود. از مسائل مختلف و کار صحبت میکنید. ناگهان در میانه صحبت ها، شخص مذکور به شما می گوید شما صدای خیلی خوبی داری، آیا تابحال به این موضوع توجه کرده ای؟ پاسخ شما چه مثبت باشد و چه منفی باز ممکن است این سوال برای شخص ایجاد گردد که چرا از این استعدادتان  استفاده نمیکنید؟ ممکن است در آن لحظه بگویید که اصلا تابحال به این موضوع فکر نکرده ام. اما همان لحظه جرقه ای زده میشود. چرا تابحال به این موضوع فکر نکرده ام؟! مهم نیست از این به بعد فکر میکنم. اصلا چطور میتوانم از این راه کسب درآمد کنم؟ این سوالات در ذهن شماست که همان شخص میگوید: اگر دوست داشته باشید من شخصی را میشناسم که در صدا و سیماست و در این زمینه بدنبال استعدادها می گردد، من مطمئنم شما را انتخاب خواهد کرد. اگر دوست داشته باشید شما را معرفی کنم.
و این صحبت به جایی ختم می شود که شما شماره تان را به فرد میدهید و شماره این شخص را نیز دریافت میکنید و بسیار خوشحال از اتفاقی که در اول صبح افتاده به خانه باز می گردید. آنقدر خوشحال هستید و هیجان زده شده اید که انرژی شما کل کائنات را در بر می گیرد و کائنات بیشتر و بیشتر شما را به آرزویتان نزدیک می کند.
کارها به بهترین شکلی انجام میشود. اصلا گویا فقط صدای شما را میخواهند. خیلی زود پذیرفته میشوید و آموزش های اولیه داده میشود.

1119215311_1468454269371_title0h

در کنار این مطلب، اتفاق جالب دیگری نیز رخ میدهد. یک روز در خیابانی که همیشه از آن عبور میکنید صحبت دو عابر را میشونید. آنها دارند در مورد سود خرید ملک در فلان منطقه صحبت میکنند. گویا اطلاعات کاملی دارند که اگر همین الان خانه ای در آن منطقه مذکور خریداری شود، به 3 ماه نکشیده کلی گران خواهد شد زیرا قرار است یک مسیر اصلی در آنجا کشیده شود و برای همین قیمت خانه در آنجا رشد خواهد کرد. از صحبت هایشان اینگونه برداشت میکنید که خودشان این کار را کرده اند و تا همین الان کلی سود کرده اند. این هم یک نشانه دیگر.

8

یکی از ویژگی های منحصربفرد شما این است که عاشق گل و گیاه هستید و انواع و اقسام گل ها و گیاهان را در منزل و حیاط نگهداری میکنید و به دوستان و اطرافیان گلدان گل هدیه می دهید. یک روز خواهرتان به شما می گوید: چرا از گل ها استفاده نمیکنی و آنها را نمی فروشی؟ خانه ات دیگر گنجایش گلدان بیشتر را ندارد پس قلمه های جدید را بفروش. فکر خوبی است و همه چیز حاضر، خیلی سریع دست به کار میشوید. میخواهید مشتری بیشتری داشته باشید برای همین یک ایده به ذهنتان میرسد، چرا از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام استفاده نکنید و عکس گلدان هایتان را در یک کانال نگذارید؟ این هم فکر خوبی است و خیلی سریع در این کار نیز موفق میشوید و سود خوبی نصیبتان میشود. بهتر از همه این است که شما برای انجام این کار هزینه ای نکرده اید، بلکه با داشته هایتان و استعدادتان در پرورش گل و گیاه برای خود درآمد خوبی خلق کرده اید.

Rhododendron simsii bonsai 4

از این نشانه ها و خبرهای خوب هر روز و هر لحظه بیشتر و بیشتر میشود و پس از مدتی شما متوجه میشوید سطح درآمد معمول ماهیانه تان از 2 برابر هم گذشته و شما اصلا متوجه این موضوع نشده اید.
بهمین راحتی، واقعا ساده است و شما خیلی سریع میتوانید آرزوهایتان را محقق سازید تنها نباید حضور نشانه ها را در اطراف خود فراموش کنید. نشانه ها راه های مختلفی برای رسیدن به شما دارند و تنها از طریق کلام به شما منتقل نمی شوند. باید با حفظ آرامش و کنترل ذهن در همین لحظه با کائنات همراه شوید و از نشانه هایی که بر سر راهتان قرار می دهد سرشار از حس شور و زندگی گردید.

باید بدانید نشانه ها از زمانی که شما اراده کنید و انرژی خود را به کائنات بفرستید به شما نشان داده میشوند و این روند برای همیشه وجود خواهد داشت مگر اینکه شما دیگر به حضور آنها توجه نکنید. آنگاه، زمانی که نشانه ها هیچ حسی در شما ایجاد نکنند و شما با فهمیدن نشانه ها، انرژی بینهایت خود را به جهان هستی ندهید، دیگر آرام آرام نشانه ها کم رنگ خواهند شد و هیجان زندگی جای خود را به سکون و سکوت خواهد داد.

key-to-success1

یادتان باشد این سکوت و سکون بسیار متفاوت از سکوت ذهنی است و شاید برای بسیاری از افراد این موضوع امری ناخوشآیند باشد اما این حقیقت است که نشانه ها راه های شور و هیجان زندگی را به شما نشان می دهند. پس اگر به حضور آنها بی توجه باشید، جهان هستی انرژی ارزشمندش را برای بالا بردن انرژی قدرتمند شما مصرف نخواهد کرد!

باید بدانید که زبان نشانه ها خاص و پیچیده نیست، شاید کلام یک کودک، عکس روی دیوار یکی از خیابان های نزدیک محل کارتان و یا حتی تبلیغ روی اتوبوس شرکت واحد نیز نشانه ای ویژه و منحصربفرد برای شما باشد.

اگر نشانه ها را ببینید و مطابق با آنها عمل نمایید شما خالقی بزرگ در زندگی تان خواهید شد و خواهید توانست جریان پر شور زندگی را به سمتی حرکت دهید که آرزوهایتان بخشی از واقعیات زندگی گردند، اما بیاد داشته باشید نشانه ها در همین لحظه خود را به شما نشان می دهند واگر شما در این لحظه حاضر نباشید و حضور آنها را درک نکنید شاید حضور معجزات بزرگ را در زندگی تان از دست بدهید.

از زندگی در این لحظه لذت ببرید، شاد باشید و با شادی خود انرژی معجزه گرتان را در کائنات بگسترانید.


2 دیدگاه در “نشانه های کائنات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *