پرش به طرف موفقیت

 اگر شما مشغول خواندن این صفحه هستید باید به شما تبریک بگویم چون شما مطمئنا در تلاش برای رسیدن به اهداف و موفقیت های بزرگ در زندگیتان هستید و این واقعا ارزشمند است. میدانید خیلی از آدم ها به خودشان زحمت نمیدهند تا برای رسیدن به آرزوهای بزرگ شان کاری انجام دهند ولی شما که دارید این متن را میخوانید مطمئنا تصمیمات جدی در زندگی گرفته اید و میخواهید هر طور که شده آرزوهایتان را در زندگی عملی کنید.

یک چیز دیگر که تا همین جا به من حسابی انرژی میدهد و خوشحالم میکند این است که شما به دنبال راهی برای رسیدن به آرزوها، اهداف و موفقیت هایی هستید که در زندگی برایتان بسیار مهم هستند. احتمالا در اینترنت فایل های مختلفی خوانده باشید و سرگرم انجام تکنیک های مختلف برای رسیدن به آرزوهایتان باشید

ولی دوست عزیز من یک کار بسیار مهم که باید در ابتدای راه رسیدن به آرزوهایتان بردارید و آن را بطور منظم در طول مسیر انجام دهید این است که بر روی هدفتان متمرکز شوید، درست مثل یک موشک که روی هدف قفل میشود و هیچ چیزی نمیتواند مسیرش را عوض کند! اگر این خصوصیت در شما وجود دارد پس باید باز هم به شما تبریک بگویم چون ایمان دارم اهداف و آرزوهایتان به زیباترین شکل ممکن در زندگیتان خلق میشوند و این شما هستید که آنها را با قدرت اراده، انگیزه، تلاش و تمرکز عالی تان به زندگیتان راه می دهید.

 اما اگر نمیتوانید به خوبی روی هدفتان تمرکز کنید و وقتی که تمرین های مختلف را برای رسیدن به آرزوهایتان انجام میدهید مدام ذهنتان اتفاق های مختلف، چیزهایی که در گذشته پیش آمده اند، حرف های زده شده در جلسه هفته قبل در شرکت، نگرانی از اتفاقی که ممکن است سال دیگر پیش بیاید و هزار و یک چیز دیگر را جلو چشمتان می آورد و اصلا به شما اجازه تمرکز نمیدهد باید قبل از انجام هر کاری و البته در تمام طول مسیر رسیدن به آرزوها، تکنیک هایی را یاد بگیرید که به کمک آنها از شلوغی و اوضاع آشفته ذهنتان کم کند تا بتوانید یک آرامش عمیق و البته تاثیرگذار در ذهن داشته باشید.

دوست عزیز من یکی از مهمترین تاثیراتی که آرامش ذهن برای شما بهمراه دارد این است که ذهن شما وقت و فضای کافی برای خلق ایده ها، انجام به موقع و مناسب کارهایی که باید انجام دهید و البته افزایش قدرت تخیل و خلاقیت شما بدست می آورد و این درست مثل این است که شما یک منبع انرژی اضافه کنار تمام تجهیزات راه قرار داده اید که به شما این اطمینان را میدهد هیچ وقت دچار کمبود انرژی نخواهید شد. اجازه بدهید با یک مثال بیشتر توضیح بدهم.

 

شما میخواهید ثروتمند شوید، هدف مشخصی برای خودتان تعریف کرده اید و مثلا میخواهید تا پایان همین امسال مبلغ 600 میلیون تومان عایدی داشته باشید. شما فکر میکنید با شغل فعلی تان بدست آوردن این مقدار پول محال باشد. البته خیلی چیزها در مورد تمرین های ذهنی برای افزایش درآمد انجام میدهید. اما همانطور که شما دوست خوبم میدانید لازمه تمام تمرینات ذهنی و البته انتخاب درست کاری که به شما برای رسیدن به این عدد کمک کند این است که حواستان حسابی جمع کارهایی باشد که باید انجام دهید. شاید در همین شغل فعلی تان چندین شرایط بسیار عالی برای کسب درآمد بیشتر و حتی ارتقا شغلی شما وجود داشته باشد اما شما هیچ وقت آنها را ندیده اید، چرا؟ چون هر لحظه هزار فکر مختلف به سرتان هجوم می آورند و نمیگذارند آن طور که باید روی هدفتان متمرکز شوید. به احتمال قوی اگر شما بتوانید هر روز از حجم اینهمه فکر عجیب و بدرد نخور خلاص شوید میتوانید آن موقعیت های ناب در محل کارتان را ببینید، شاید متوجه یک نقطه ضعف در سیستم شرکت شدید یا احتمالا یک ایده بسیار عالی برای ارتقا سطح کمی و کیفی کارهای شرکت به ذهنتان رسید و با مطرح کردن آن با مدیریت هم باعث شوید ارتقا شغلی پیدا کرده و در چشم مدیران به عنوان یک آدم خلاق و پر انرژی شناخته شوید و هم منبع درآمد جدیدی از جانب همان افزایش بهره وری، کم کردن هزینه ها یا بالا بردن سود شرکت عایدتان شود. فکر میکنید این اتفاق رخ نمیدهد؟ چرا خیلی هم راحت اتفاق می افتد فقط کافی ست شما بر روی آنچه به عنوان هدف در نظر گرفته اید تمرکز کنید و ذهنتان را آرام نگه داشته و از سر و صداهای اضافه آن کم کنید، به همین راحتی.

شلوغی ذهن و افکار زیادی که هر لحظه در سرتان میچرخد مانع رسیدن شما به موفقیت هایتان میشود.

نیاز نیست برایش مثال بیاورم چون مطمئنم خودتان در این مورد تجربه دارید و البته خیلی ها را هم میشناسید که با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند. دوست عزیزم شما توانایی این را دارید که افکارتان را در اختیار بگیرید و ذهنتان را به سمتی هدایت کنید که میخواهید. باید انرژی بسیار عظیم و بی انتهای ذهنتان را برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید نه افکار پوچ و منفی که هر لحظه در سرتان میچرخد.

شاید در آموزش های مختلفی که در کتابها یا سایت های مختلف برای رسیدن به موفقیت به این نکته دقت کافی نکرده  باشند که شما اگر نتوانید ذهن آرامی داشته باشید نمیتوانید روی هدفتان متمرکز شوید، پس نمیتوانید تجسم خلاقی از هدف بدست بیاورید، بنابراین قدرت خلاقیتتان کم میشود و باز یعنی ایده ها و راهکارهای عالی را از دست میدهید.

دوست عزیز من قبل از هرچیز باید تمرین هایی برای داشتن ذهنی آرام انجام دهید تا این آرامش در تمام جنبه های زندگیتان درست مثل غول چراغ جادو عمل کند! آنقدر انرژی شما افزایش پیدا میکند که به هیچ وجه قابل تصور نیست، کافی است امتحانش کنید. شما که اهداف بزرگی در زندگی دارید پس خودتان را متعهد به ایجاد یک سری تغییرات مثبت در زندگی کرده اید، بیایید این تغییرات را همین الان از همینجا شروع کنیم. همانطور که هر روز تمرینات مختلف انجام میدهید، نرمش میکنید، به سلامتی تان اهمیت میدهید، غذای سالم میخورید، به سلامت فکر و ذهنتان هم توجه کنید و تمام افکار منفی و پوچ و سمی را پاک کنید.

دوست موفق من امیدوارم فکر نکرده باشی کاری که قرار است انجام دهی خیلی سخت و پیچیده و خارج از توانایی های توست، بلکه برعکس، خیلی راحت تر از چیزی است که حتی فکرش را میتوانی بکنی. فقط کافی است هر روز چند دقیقه را به انجام این تمرینات اختصاص دهی، فقط چند دقیقه آن هم در هر ساعتی که خودت بخواهی، هیچ اجباری برای انجام آنها در یک ساعت مشخص نیست و این خوبی بزرگ این تمرینات است. یاد میگیری ذهنت را به عنوان بزرگترین و قویتری حامی برای رسیدن به آرزوهایت ببینی و از خود او برای رسیدن به آنها کمک بگیری و از همه اینها بهتر این است که در حد قابل قبولی افکار منفی و بیهوده روزانه را حذف میکنی و دیگر انرژی بسیار عظیم ذهنت را صرف رسیدن به آرزوهایت میکنی.

دوست من اگر تا اینجای مطالب را خوانده ای برای بار سوم به تو تبریک میگویم چون قدرت اراده ت را نشان دادی و بیشتر از هر کس دیگری، به خودت ثابت کردی که شجاعت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایت را داری. پس همین الان این قدم بسیار مهم را بردار و تمام زندگیت را به کمک همین قدم بیمه کن، مطمئن باش نتایج درخشانی در تمام جنبه های زندگی بدست خواهی آورد که حتما باورکردنی نیست.

اگر آماده ای که مطمئنم هستی من را هم در جریان موفقیت هات قرار بده تا با کمک هم و بیان تجربیاتمان بتوانیم به دوستان دیگری که میخواهند در این راه قدم بردارند کمک کرده باشیم.

ما با هم میتوانیم بزرگترین سنگ هایی که در راه رسیدن به موفقیت هایمان وجود دارند به راحتی  برداریم و من به قدرت و توانایی تو دوست عزیز ایمان دارم، تو هم ایمان داشته باش و با قدرت حرکت کن.

دوست عزیز من شما میتوانید با تهیه این فایل آموزشی و انجام تمرینات بسیار ساده آن، تا حد بسیار زیادی سکوت و آرامش را به خودتان هدیه بدهید و با کمک آن، تمرکز فوق العاده عالی و موثری بر روی اهدافتان داشته باشید.

 

دوستدار همیشگی شما، زندگی زیبا

[zarinpalpaiddownloads id=”3″]

یک دیدگاه در “پرش به طرف موفقیت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *