کنترل خشم

maxresdefault (1)

شاید برای خیلی از افراد کنترل خشم کار خیلی سختی باشد. آنها نمی توانند در شرایط مختلف آرامش خودشان را حفظ کنند و با یک اتفاق خیلی کوچک مثل آتشفشان از درون منفجر میشوند و با عصبانیتشان نه تنها به خود بلکه به دیگران نیز آسیب می رسانند.

اما چرا کنترل کردن خشم کار سختی است و چرا زمانی که تصمیم میگیریم بر اعصابمان مسلط باشیم و با هر اتفاقی از کوره در نرویم دقیقا اتفاقاتی رخ میدهد که ما را به بالاترین حد عصبانیت میرساند.

آیا راه حل موثری برای کنترل کردن خشم و بدست آوردن آرامش درونی وجود دارد؟ آیا میتوانیم هر روز از میزان خشم و عصبانیت مان کاسته و سکوت و آرامش درونی را به خودمان هدیه دهیم؟

اگر شما واقعا میخواهید به آرامش درونی دست پیدا کنید و دیگر با عصبانی شدن و عدم کنترل خشم باعث رنجش خود و دیگران نشوید، بهتر است فایل این بخش را مطالعه کنید. به کمک این فایل شما متوجه خواهید شد چرا زمانی که تصمیم می گیرید خشم تان را کنترل نمایید دقیقا شرایطی مخالف آن ایجاد میشود. همچنین یاد میگیرید به ساده ترین راه ممکن خشم تان را کنترل کنید و پس از مدت زمان کوتاه از خواندن این مطلب و عمل کردن به نکاتی که بیان شده شما شخصی خواهید بود که به این راحتی ها از کوره در نمی رود و با آرامشی درونی باعث ایجاد تعادل و آرامش در زندگی خود و اطرافیان خود می شود.

Focus-and-Energy

به یاد داشته باشید هیچ کاری آنقدرها سخت نیست زمانی که مصمم باشید تا آن را انجام دهید.

باید بپذیرید و به این باور برسید که کنترل خشم و حفظ آرامش درونی کاری ست که خیلی راحت میتوانید آن را انجام دهید و عوامل محیطی نمی توانند دلیلی برای عصبانی شدن شما گردند.

شما باید به خود و توانایی هایتان ایمان داشته باشید و بدانید که می توانید به شخصی آرام و صبور تبدیل گردید.

برای شما دوستان آرامشی بی نظیر آرزومندم.

[locklink]  061-1    [/locklink]

یک دیدگاه در “کنترل خشم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *